Ons team

Alex de Geus

Algemeen Directeur - Erkend Hypotheekadviseur - Adviseur - Pensioenadviseur

E-mail:
a.degeus@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751
LinkedIn:
bekijk mijn profiel

Ernst Jansen

Adviseur buitendienst

E-mail:
e.jansen@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Leonie Braam

Schade behandelaar

E-mail:
l.braam@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Zeynep Eslek

Adviseur binnendienst

E-mail:
z.eslek@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Roelie Pronk

Financieel medewerkster

E-mail:
r.pronk@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Sander Crul

Schade behandelaar

E-mail:
s.crul@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Nicole van der Nol

Administratief medewerkster

E-mail:
n.vandernol@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Angela Lekkerkerker

Administratief medewerkster

E-mail:
a.lekkerkerker@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Ferry Selhorst

Financieel directeur

E-mail:
f.selhorst@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Kim Claassen

Proces- en kwaliteitsmanager

E-mail:
k.claassen@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Denise Adams-Straatman

Adviseur binnendienst/Administratief medewerkster

E-mail:
d.adams@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751

Yvette Dam

Adviseur binnendienst

E-mail:
y.dam@degeusadvies.nl
Telefoon:
0344-602751